کانکس مسکونی ارزان

کانکس مسکونی ارزان

برای تعطیلاتی خوب به یک همسفر خوب نیاز دارید و جایی که در آن آرامش لازم را کسب کنید کانکس ها سوئیتی شیک و کوچک است و تمامی نیازهای شما را رفع می کند و هر جایی که شما بخواهید همراه شما است.

کانکس چیست؟

به بنای قابل حمل کانکس می گویند در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی با کانکس قابلیت حمل آن می باشد.از کانکس در محل هایی مورد استفاده قرار می گیرد که قابلیت ساخت و ساز در آنجا وجود نداشته باشد.که در دو نوع ساخته می شود :چرخ دار وثابت.

در نوع چرخ دار قابل حمل بوده است و مداوم در حال حرکت می باشد مدل ثابت آن برای مدتی در یک محل قرار می گیرد.مواد تشکیل دهنده ی بدنه ی کانکس عموما از ورق گالوانیزه است.

خرید کانکس مسکونی

برای خرید کانکس در وهله ی اول باید در مورد خود کانکس اطلاعات داشته باشید و این که چه امکاناتی از آن می خواهید تا با توجه به نیازهایتان مدل مناسب را خریداری کنید.

انواع کانکس

کانکس اقامتی

کانکس سرویس بهداشتی       

کانکس پلیس

کانکس اداری مهندسی  

کانکس کاروان

کانکس دوچرخه   

کانکس ویلایی

کانکس نگهبانی   

کانکس فروشگاهی

موارد استفاده از کانکس ها

1-نگهبانی

2-مسکونی

3-سرویس بهداشتی توالت، دستشویی و حمام

4-دفتر کاراداری

5-نگهداری تجهیزات

6-کانکس ویلایی

7-نگهداری مواد غذایی مانند(یخچال ها)

8-کانکس اتاق قرنطینه

9-کانکس مدرسه و کلاس درس

10-مخابراتی مانند(بی تی اس)

11-مکان های عمومی (نمازخانه، درمانگاه، دانشگاه)

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی سازه های از پیش ساخته برای سکونت می باشند که در دو حالت سرایداری که کوچک هستند و دیگری مانند ویلایی لوکس می باشند که دارای اتاق بندی های متفاوت و ابعاد بزرگتری بوده است.از کانکس ها به عنوان خانه مسکونی در سکونت گاه های ییلاقی در باغ ها و باغ شهر استفاده می شوند.

بیشتر بخوانید
سیستم گرمایشی کانکس

در اینجا به مزایا و معایب کانکس و سازه های از پیش ساخته می پردازیم. هیچ چیز مطلق نیست و همه چیز نسبی است و با توجه به این خرید کانکس و خانه های از پیش ساخته تصمیم بگیرید.

کانکس مسکونی ارزان

اگر باغ یا زمینی دارید و بودجه ی کافی برای ساخت و ساز یا خرید کانکس ویلایی و لوکسی را ندارید می توانید کانکس مسکونی ارزان تهیه کنید امکانت لازم برای راحتی شما را در اختیار دارد اما مانند کانکس های ویلایی لوکس نیستن.

قیمت کانکس مسکونی

قیمت کانکس ها بر اساس ابعاد آن که به متر مربع است محاسبه می شود.هر متر مربع با توجه به سازه ها و مصالح به کار رفته و امکاناتی که دارد تعیین می شود.

قیمت کانکس مسکونی دست دوم

در برخی موارد مشتریانی وجود دارند که پس از استفاده از پیش ساخته ی مسکونی خود اقدام به فروش سازه ی خود به عنوان سازه ی دست دوم می کنند.در چنین شرایطی معمولا 60 تا 70% از هزینه ی اولیه خود را کسب می کنند.

مزایای کانکس

دو دلیل استفاه از کانکس مسکونی ساخت  سریع با هزینه ی مناسب و دیگری قابلیت جا به جایی یا پرتابل بودن است. دلیل اول آن را اینگونه می توان توضیح داد که ساخت و ساز و عملیات بنایی با روش سنتی دارای محدودیت هایی است که در ساخت کانکس این محدودیت ها وجود ندارد که مهم ترین آن را می توان زمان بر بودن عملیات گفت که خود باعث بالا رفتن هزینه ها تجهیز کارگاه ، برچیدن کارگاه ، اسکان کارگاه ، اسکان کارگران ، انبار کردن مصالح و بسیار هزینه های دیگر نام برد.در فصل سرما می تواند سرمای شدید باعث یخ زدگی بتن و ملات شود و باعث جلو رفتن عملیات بشود در فصل تابستان هم مشکلات خود را در پی دارد در بعضی شرایط امکان حمل مصالح وجود ندارد و یا در محل برای تجهیز کارگاه عمرانی فاقد شرایط است که برای رفع این مشکلات استفاده از کانکس مسکونی راه حل مناسبی است که هم زمان ساخت آن کم تر است هم در هر شرایطی قابل اجرا است و بسته به آب وهوای یک فصل ندارد.

بیشتر بخوانید
کانکس فروشگاهی

معایب کانکس

کانکس دارای معایبی است که این امر درهمه ی آن ها ممکن است وجود داشته باشد.مثلادر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی،کانکس سالنی و غیره.مهم ترین موردی که با آن همیشه مواجه می شویم جا به جایی آن در ابعاد مختلف است به علت محدودیت حمل و نقل و ترافیک کشورمان حمل کانکس وابسته به قانون و مقررات رانندگی است و کانکس های ویلایی را بخاطر ابعاد بزرگش نمی توان جا به جا کرد و می بایستی آنها را بصورت چندتکه (مدولار) اجرا و در محل مورد نظر نصب کرد.

نکاتی درمورد کانکس ویلایی

کانکس ویلایی در بیشتر موارد به شکل خانه های از پیش ساخته شده تولید می شوند که شروع ابعاد آن از 30 متر به بالا قابل ساخت است در کانکس های ویلایی تمامی نیازهای شما رفع می شود خواب ، سرویس حمام و بهداشتی ، آشبزخانه ، انبارک و کمد دیواری و نصب دریچه ی کولر و دیگر امکانات ضروری را دارد. تعریف مشخصی تعریف شده است برای کانکس ویلایی و با توجه به آن باید ارتفاع آن دست کم 250 از کف کانکس ، ضد آب بودن کار ، ضد سرما و گرما بودن کار و موارد دیگر مورد توجه قرار گیرد. کانکس های ویلایی معمولا برای نقاط تفریحی استفاده می شود موارد دیگر هم در مکان هایی است که صعب العبور است و نیاز به ساخت سریع دارد مورد استفاده قرار می گیرد. مصالح بکار رفته در کانکس ویلایی به شرح زیر است،

برای نمای بیرون: استفاده از کامپوزیت برای سازه های ویلایی واستفاده از نمای فایبر برای کانکس های ویلایی

بیشتر بخوانید
کانکس سرویس بهداشتی

برای داخل: استفاده از پی وی سی و یو پی وی سی ، استفاده از ام دی اف و استفاده از ساندویچ پنل

دسته‌بندی نشده

خرید کانکس مسکونیقیمت کانکس مسکونیقیمت کانکس مسکونی دست دومکانکس مسکونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *