کانکس ویلایی دوبلکس

انواع کانکس های دوطبقه (دوبلکس)

خرید کانکس دو طبقه یک غوغا طلبی جدید برای کسانی که از آپارتمان نشینی و خانه های سنتی خسته شدن بسیار جالب پر هیجان می باشد. و برای باغ ها یا زمین کنار دریای خودشان در کویر ویلایی نساخته اند می تواند برترین گزینه باشد.

کانکس ویلایی دوبلکس یکی از کاربردی ترین کانکس ها می باشد که هم ویلایی و هم کانکس دوبلکس اداری آن موجود می باشد. که امروزه یکی از مدرن ترین سازه ها به شمار می رود که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. این سازه ها در گروه صنعتی کانکس سازان راسا با مرغوب ترین کیفیت و با عالی ترین تجهیزات و به روز ترین ها به صورت سفارشی تولید و عرضه می گردد. در این مقاله با کانکس های دو طبقه ( دوبلکس ) ویلایی و اداری بیشتر آشنا می شویم که راحت تر آن ها را خریداری کنیم.

کانکس ویلایی دوبلکس یا دوطبقه از کانکس های معمولی بسیار متفاوت است. و از دوطبقه مجزا تشکیل شده است و این دو طبقه به هم پیوسته می باشد. که می توان از داخل کانکس راه پله به طبقه دوم زد و هم می توان از خارج از منزل راه پله به طبقه دوم وصل نمود. همچنین کانکس دوبلکس ویلایی مساحت بیشتری در خود جای داده و تفکیک اتاق ها و پذیرایی بزرگ تر بوده است. در این حالت اتاق خواب ها و یک یا دو سرویس بهداشتی در طبقه بالا همراه با یک تراس بستگی به مساحت موجود دارد که بهتر است فضای تراس را بزرگ تر نموده و برای هم نشینی با خانواده ، کانکس شیشه ای دوبلکس ویلایی از ظاهری خیلی زیباتر و شیک تر تشکیل شده است. و چشم انداز پیرامون بهتری نسبت به کانکس های یک طبقه دارد.

بیشتر بخوانید
آشنایی با کانکس درمانگاه و دلایل استفاده از آن

مدت زمان ساخت کانکس دوبلکس یا دو طبقه 12 الی 18 ماه می باشد.

کانکس ویلایی دوبلکس
قیمت کانکس

مزایای کانکس های دو طبقه

 بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد زیرا می توان بعد از استفاده از این سازه آن را فروخت و از ویلاهای سنتی قدیمی بسیار به صرفه تر می باشد.

تنوع بسیار زیاد در رنگ و مدل های مختلف بسته به سلیقه صاحب کانکس و کارایی آن.

عمر مفید و ماندگاری : نمی شود گفت که به اندازه ساختمان ها می توان از آن ها استفاده کرد اما خیلی بصرفه بوده و از همه مهم تر قابلیت جا به جایی دارد.

صرفه جویی در وقت خود : دیگر نمی خواهد زمان زیادی صبر کرد ساختمان های سنتی نیاز به گچ کاری بتن ریزی و… دارند که زمان زیادی به هدر می رود.

از آنجایی که کشور ما یک کشور زلزله خیر می باشد کانکس هایی که می سازیم جملگی از وزن هایی پایین و مقاومت بسیار بالا می باشد یکی دیگر از مزیت ها کانکس دوبلکس ویلایی مورد توجه عموم قرار می گیرد. این است که مقدار هزینه هایی که بابت آن ویلا پرداخت می کنند بسیار کاهش یافته است نسبت به ساختمان های سنتی و با توجه به مناطق آب و هوایی متفاوت و نسبت به متراژ آن تعیین قیمت کانکس ویلایی دوبلکس متفاوت خواهد بود.

معایب کانکس های دوبلکس (دوطبقه)

یکی از سوال های متداول که همه آن را می پرسند این است که آیا کانکس های دوبلکس جدا می شوند یا خیر؟

بهتر است بگویم که خیر حمل و نقل کانکس با هم است نمی شود آن ها را جدا کرد مگر آنکه هزینه بسیار زیادی را هم برای حمل و نقل از کارخانه تا محل نصب کانکس هم هزینه دیگری برای سر هم کردن طبقات هزینه هنگفتی را بپردازید.

بیشتر بخوانید
کانکس سرویس بهداشتی

انواع کانکس های دو طبقه (دوبلکس) و کاربردهای آن ها در ارگان های مختلف:

کانکس ویلایی دوبلکس که مشخص می باشد خانواده در آن زندگی می کند.

کانکس دوبلکس اداری: از این دسته می توان برای پروژه های مهندسی برای مدیران و مدیر عامل ها استفاده کرد. مثلا در طبقه پایین کارمندان و در طبقه دوم مدیران جلسات را تشکیل داد.این کار باعث سرعت در انجام امور اداری در پروژه هایی که خارج از شهر است استفاده می شود. در بخش کارخانجات نیز به دلیل کم بود جا و فضای کم بهترین گزینه کانکس اداری دوبلکس می باشد.

اگر از یکنواختی زندگی خود خسته شده اید می توانید با خرید کانکس دوبلکس ویلایی به هر جا آن را ببرید و از زندگی خود لذت ببرید. کانکس های دو طبقه دوبلکس امروزه بسیار افزایش یافته است برای استفاده در شغل ها و ارگان های گوناگون بسیار شایسته تر می باشد. پیشنهاد می کنم اگر نیاز به امکانات بالا دارید و فضای محل قرارگیری کانکس کم است زیباتر است که از کانکس دو طبقه استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره های دقیق تر با کانکس راسا در تماس باشید.

دسته‌بندی نشده

کانکس دوبلکس اداریکانکس دوبلکس ویلاییکانکس دوطبقهکانکس دوطبقه دوبلکس

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *