کانکس خدمات شهری

قاعدتا این نوع از کانکس خدمات شهری را به ندرت در سطح ها و مناطق های شهری دیده‌اید. نمونه ی دقیق و مُسَلَم از آن وجود دارد. مانند : بانک شهر , بخش بسیار عظیمی این نوع از کانکس خدمات شهری را در سطح شهر و بانک های شهر به خود اختصاص داده است. این نوع از کانکس ها وظیفه عرضه خدمات را بر عهده گرفته است. از آنها در رده ارائه خدمات به مراجعات مردمی و شهروندان استفاده می‌ شود. به طور قاطعانه این نوع کانکس ها برای آن دسته از افرادی که در یک مجموعه متفاوت از انجام کارهایشان می پردازند کاربرد بسیار مناسبی را دارد.

البته این کاربردها در هر مواردی از این نوع خدمات پرداخته می شود

فروشگاه ها ، فست فودها و رستوران های بسیار مجلل ، کافی شاپ های لاکچری ، ایستگاه های اتوبوسی و تاکسی ، مترو و حتی عابر بانک ها می توانند برای عرضه خدمات به مشتری های خود به سوی کانکس های خدمات شهری بروند. نکته جالب و مهم در اینجاست که حتی کانکس های رستورانی هم دارای آشپزخانه ای با تمامی وسایل و تجهیزات می باشند. آنها از تمامی امکانات آشپزخانه ای مثله سرویس بهداشتی، لوله کشی آب گرم و سرد، محل صرف غذا، یخچال و… برخوردار هستند.

این کانکس ها نه تنها امکانات مختلفی دارند بلکه در اندازه ها و مقیاس های متفاوتی طراحی و درست شده اند. حتی در بعضی از موارد می توان از منافع متفاوتی برای ساخت و ساز این نوع از کانکس ها بهره خاص نمود.

امنیت در کانکس خدمات شهری

در این بخش از مقالات کانکس خدمات شهری موضوع بعدی که در یک کانکس خدمات شهری اهمیت بسیار مهمی را دارد بحث امنیت سازش و کالا هایی که در باب آن قرار دارند می باشد.حال این کالا میتواند روزنامه و خوراکی های معمولی یک کانکس روزنامه ایی یا تجهیزاتی بسیار گران قیمت یک کانکس با خدمات پزشکی و کانکس با سازه اورژانسی باشد.پس ما می بایست برای حل این مسئله راه حلی پیدا کرد و همه ی سطح های شیشه ای و بازشو ها را در برابر سرقت محافظت بکنیم که این کار از طریق راه های متفاوتی قابل ممکن است .

به عنوان مثال برای تمام بازشو های کانکسی حفاظ آهنی در نظر خودتون بگیرید که خود حفاظ ها میتوانند به صورت ثابتی یا بازشوی حفاظی با مُشَبِک باشند، راه دیگر اینکه میتوان برای این نوع از بازشو های کرکره برقی مد نظر گرفت که در وقت هایی که با کانکس کاری نداریم از طریق سوییچ ها کرکره ها را پائین آورده و با خیال راحت به منزل خود بروید.

البته زمانی که این کانکس ها در داخل زیر شاخه ایی از قبیل سالن فرودگاه و مانند این جایگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و شاید دیگر نیازی به این همه محافظت نباشد چون در واقع این نوع از مکان ها به صورت استمراری در نگهبانی ها و کارمند های حراستی حضور دارند و سرقت از کانکس در این امکان حدودا غیر ممکن است. همینطور میتوان برای حفظ از این کانکس و محصولات خود داخل آن از دوربین های مدار بسته و وسایل و تجهیزات این چنینی هم نیز بهره برد.

کاربرد کانکس خدمات شهری

در کانکس راسا از کانکس های شهری مطالب زیادی گفته شده است به خصوص در این بخش از نوع خدمات که مردم با پرداخت کردن عوارض ها و جریمه های مالیاتی به سازمانی که تحت شرایط موضوع شهرداری هزینه های عرضه خدماتی به صورت گروهی و همراهی را فرآهم می سازد .این خدمات سطح وسیع بسیار زیادی داشته و هرکدام از این ها دارای زیر شاخه های خاص خودشان می باشند که یکی از آنها زیبا سازی و دیگری قرارگاه بحران برای حوادث غیر محتمل می باشد.

از آنجایی که موضوع مورد نظر بحث ما درباره ی کانکس خدمات شهری بوده است بیشتر به خدماتی که با موضوع در ارتباط است می توان اشاره نمود.قطعا برای ارائه این خدمات به شهر وندان ساختمان هایی در مناطق مختلف شهر به عنوان قرار گاه اصلی و جایگاه های بسیار کوچکی مانند نظیر کانکس خدماتی به صورت متفرقه در نقاط متفاوت نصب می گردد. 

قیمت این نوع از کانکس ها

ساخت و ساز قیمت کانکس خدمات شهری تشکیل شده از مهم ترین گزینه ها و زیر شاخه ها هزینه منافعی که برای ساخت و ساز بکار برده می شود و از آنجایی که این نوع از مورد ها بسته به طرح و اندازه و مقیاس با یکدیگر تفاوت دارند نمی توان یک قیمت یا یک واحد کلی را برای آن در نظر گرفت.

ولی بهتر است برای مطلع از قیمت های کانکس اول طرح کلی مشخص شده و مشخصات آن را هم بررسی کرده تا بتوان برآورد هزینه درست و با دسته بندی بسیار کمی از آن خارج نمود. هیمنطور برای خرید کانکس خدمات شهری و اطلاع بیشتر از قیمت و ساخت و سازه این نوع کانکس ها در قسمت تماس با ما در ارتباط باشید

لطفا امتیاز دهید post

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *