کانکس فانتزی

کانکس فانتزی عده ای از فرآورده های مجلل و لوکس کانکس راسا می باشد. این سازه ها در واقع نسل نوین و امروزی سازه های از قبل ساخته سنتی بوده که برای بر طرف کردن مشکلات کاربردی کانکس های قدیمی که دارای شکل و ظاهر و طراحی امروزی تری هستند و به خوبی با سبک معماری و شهر سازی مدرن هماهنگ و برای انواع کنترل بازبینی ها مناسب و به صرفه می باشند.

با توجه به خاص بودن این ساختار طراحی آن نیز برا این است که خاص بوده و مورد تاکید خریدار های محترم باشد. طراحی کانکس فانتزی حائز چند پلان متعدد برگرفته از نقشه طراحی معماری – نقشه ساختار و طراحی سه بُعدی بوده و در مرحله بعد پس از طراحی کاربری کانکس نیز می باشد که این سازه حائز چه کاربری موجود می باشد که خریدار ها پس از عقد قرارداد و تصویب نقشه کانکس آن را مشخص می کند.

مدل کانکس لوکس و مجلل می تواند به صورت خاص در نمای بیرونی و یا حتی داخلی کانکس بوده یا هر دو آن شامل بشود و همین جریان سبب می شود که این فرآورده جزو محصولات خاص قرار گرفته شود. به همین خاطر که اغلب اوقات برای ادارات و شرکت های تجملی و لوکس طراحی آن انجام گرفته می شود.

در حالی که با مرور زمان و با توجه به این که کاربران این نوع از اطاقک از قبل ساخته شده از خود نشان دادند از این نوع طرح اطاقک از قبل ساخته شده مجلل در کاربری هایی هم چون کانکس فروشگاهی و کافی شاپ و  غیره که شکل و ظاهر کانکس برای شخص مهم است مورد استفاده قرار گرفت. اغلب مواقع از این اطاقک لوکس در فضاها یی مورد استفاده قرار گرفته می ‌شود که نگهبان هم در آن حیطه حضور کامل داشته باشد. از طرفی دیگر ،  برای زیبایی زیاد در سقف اطاقک لوکس و کجلل از سقف کاذب هایی از جنس کناف بکار رفته می شود.

بیشتر بخوانید
کانکس آرایشگاه

کانکس فانتزی اداری

ادارات و یا حتی بخش کارخانجات متعدد بنابر به هر دلایل مختلفی از جمله نیاز به توسعه محیط اداری یا ایجاد دفتر برای کارمند ها در پروژه هایی خارج از گستره سازمانی خود یا ایجاد یک دفتر فروش جدید که عمل به تهیه کانکس اداری می کنند که در بیشتر مورد ها لازم بر این است که سازه های لوکس و به عبارتی معرف اداره و خدمات آن ها باشد. در این نوع مورد ها این گونه اداره ها به جای آماده سازی ساختار های عادی و سنتی اقدام به خرید کانکس اداری با طرح و رنگ سفارشی می کنند که این نوع فرآورده مختص آن ها می باشد.

مهم ترین  و متداول ترین بهره برداری از این نوع اطاقک ها برای ایستگاه های سلامت ، پارکینگ دوچرخه های عمومی ، اطاقک های مشاوره های اجتماعی و اطاقک و یا دکه های پلیس  می باشد. از نظر اندازه نیز این ساختار ها امکان دارد از یک دکه 2 متر مربعی تا 30 متر مربعی مختلف و با فرم و رنگ های متفاوت ایجاد می شود.

خصوصیت ها و مزیت های این نوع کانکس

خصوصیت های کانکس در همه ساختار های از قبل ساخته شده از جمله کانکس فانتزی که بسیار حائز اهمیت است. خصوصیت ویژه و منحصر به فرد سازه از پیش ساخته شده مقوله ایی است که آن را از برخی ساختار ها جدا می‌کند. به همین منظور برای خبردار شدن از این ویژگی ‌ها ، بی تردید مطالعه ادامه مطلب برای شمایی که هدف آماده سازی دکه پیش ساخته لوکس و تجملی را دارید بی ارزش نبوده و به عبارتی می ‌تواند موثر فایده واقع شود.

بیشتر بخوانید
کانکس مسکونی ارزان

میزان و اندازه مهم ترین مشخصه ‌ایی است که در موقع دادن سفارش همه نوع کانکس از جمله کانکس فانتزی سازه مهمی به شمار می ‌رود. می‌ دانید خصوصیت اندازه کجا می ‌تواند مشخص کننده باشد؟ بله صحیح حدس زدن در ارزیابی تعرفه قیمت کانکس بسیار نقش موثر را دارد. هنگامی که اندازه کانکس بزرگ باشد در برابر هزینه طراحی و ساختار از پیش ساخته فانتزی در مقایسه با کانکس های کوچک تر دچار تغییراتی می ‌شود.

در خصوص بارگیری لازم بر این است که باید گفت ، در صورتی که اندازه بسیار بزرگ باشد به سمت این که دو تکه می ‌شود از وسیله های باربری هم چون کامیون و جرثقیل های مناسب و به صرفه استفاده می شود تا هیچ صدمه ایی برای کانکس پیش ساخته فانتزی شما در حین جا به جایی وارد نشود.

پس پیش از همه چیز در این مورد خوب دقت کنید و بعد بر حسب کاربری که می‌ خواهید برای کانکس لوکس و  تجملی خود داشته باشید اندازه آن را در اختیار این سازنده ها قرار بدهید. البته شرکت هایی هم چون کانکس کانکس راسا از همان ابتدای مشاوره که مجانی هم می ‌باشد تدبیر های لازم را در نظر می گیرند تا خروجی کار همان دکه از قبل ساخته فانتزی باشد که مد نظر شماست.

مشخصات فنی کانکس

شاسی و سازه از مهم ترین قسمت های سازه از قبل ساخته شده لوکس و تجملی می ‌باشد. در طرح کانکس از قبل ساخته لوکس که اغلب به تجمل گرایی شهرت دارد می ‌توان از تیرآهن نمره ۱۸ را به صورت دور کلاف بهره وری کرد. از سویی دیگر ، در نظر داشته باشید که برای سازه های مداوم تر در وسط شاسی کانکس از قبل ساخته شدن تیرآهن به نمره ۱۸ به صورت عرضی به کار گرفته می ‌شود.

بیشتر بخوانید
کانکس اجرا در محل

در کنار شاسی ، سازه هم نیز از اهمیت شایانی در طراحی و ایجاد کانکس به صورت تکی و عمده برخوردار است. به همین خاطر سازنده ها و تولیدکنندگان دکه های از قبل ساخته شده هم چون کانکس فانتزی در این نوع از استخوان بندی کانکس از پروفیل های نوع سنگین با سفتی در حدود ۲ میلی متر را بهره می‌گیرند.

نوع اتصالات

اکثر اوقات به منظور طراحی انواع طرح کانکسی هم چون سازه از قبل ساخته شده فانتزی ، پیوستگی سازه ها از نوع پیچ و مهره می ‌باشد.

سیستم سیم کشی

در واقع برای بهره وری از منافعی از جمله برق , لازم است بدانید این مسئله به راحتی قابل رفع است. سیستم سیم کشی این نوع سازه های پیش ساخته از نوع غیر قابل انتقال است. این مسئله باعث این می ‌شود در داخل دکه پیش ساخته از برق بی نصیب شوید. در خصوص روشنایی هم در قسمت داخل از مهتابی استفاده می شود و برای بخش بیرونی هم می‌ توان از لامپ های چون چراغ سقفی بهره مند شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *